Lublin

Bronowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Inne

Opis nieruchomości

Powierzchnie handlowo usługowe w Galerii Błękitna przy ulicy Wolskiej w Lublinie.

Metraże od 30 mkw do 2000 mkw ( możliwość dostosowania metrażu do potrzeb!!).

Lokal może być przeznaczony na działalność typu: sklep, sala zabaw dla dzieci, żłobek, przedszkole, działalność gastronomiczna, punkt usługowy, punkt obsługi Klienta, jako siedziba firmy i inne.

Łatwy układ komunikacyjny zastosowany w obiekcie oraz możliwość zaparkowania samochodu, umożliwiają łatwe dotarcie wszystkim zainteresowanym.


Zapraszamy na prezentację.

BEZ PROWIZJI OD WYNAJMUJĄCEGO!

Kontakt

WM Nieruchomości

Telefon:
+48 699 790 070
E-mail:
biuro@wmnieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"WM Nieruchomości\" Waldemar Bojarski, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest WM Nieruchomości z siedzibą w Lublin (20-411) przy Wolska 11a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).