Lublin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
-1
Liczba pięter
3
Rok budowy
1906
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Dobry
Pow. magazynowa
10
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Przestronny lokal użytkowy położony przy jednej z głównych ulic Lublina, wejście bezpośrednio z ul. Narutowicza z przeznaczeniem na biuro, usługi, handel.
Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia z możliwością podziału (ok. 30 metrów), zaplecza magazynowego (ok. 10 m) oraz toalety.
W zeszłym roku przeprowadzony został remont generalny - wymiana instalacji elektrycznej oraz wod - kan, położono nowe podłogi, zrobiono gładzie, wymieniony został piec dwufunkcyjny, kaloryfery, okna PCV (zamykane na klucz).
Media: woda zimna, woda ciepła i ogrzewanie - piec dwufunkcyjny, prąd, internet.
Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu - 1700 zł. Opłaty licznikowe po stronie najemcy.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus

Kontakt

WM Nieruchomości

Mobile:
+48 699 790 070
Email:
biuro@wmnieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"WM Nieruchomości\" Waldemar Bojarski, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest WM Nieruchomości z siedzibą w Lublin (20-411) przy Wolska 11a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).