Lublin

Stare Miasto, ul. Szewska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
465 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
4 650 PLN

Opis nieruchomości

Działający lokal 70 m oraz mieszkanie 30 m w kamienicy własnościowej bez czynszowej w urokliwej części Lublina - Stare Miasto!!!

10% udziałów ze wskazaniem i opisaniem na w/w lokal oraz 10% udziałów w 4 działkach łącznie 3600 mkw.

Lokal po całkowitym remoncie, nowe instalacje wod-kan i elektryczne, piękne stylowe sufity ceglane, duży parking przed lokalem oraz rampa podjazdowa., monitoring lokalu.
Woda, kanalizacja, prąd w lokalu. Gaz w tym roku.
Ogrzewanie obu lokali - piec na pellet.

Lokal nadaje się na każdą działalność, posiada dwa oddzielne wejścia.
Budynek nie podlega pod konserwatora zabytków.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

WM Nieruchomości

Telefon:
+48 699 790 070
E-mail:
biuro@wmnieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"WM Nieruchomości\" Waldemar Bojarski, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest WM Nieruchomości z siedzibą w Lublin (20-411) przy Wolska 11a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).