Lublin

Szerokie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Cena za m2
300 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Szerokość działki (mb.)
38.3
Długość działki (mb.)
39.3
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Gaz
W drodze

Opis nieruchomości

MEGA ATRAKCYJNA DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY!!!!!
Działka w lokalizacji Szerokie, dojazd od głównej drogą utwardzoną , wszystkie media w drodze oprócz kanalizacji. Wydane warunki zabudowy, projekt przyłączy mediów. Działka płaska z lekkim nachyleniem . Powierzchnia 1500m2 ,zbliżona do kwadratu ok 38,2 x 39,4 .
Bardzo ładna działka, blisko miasta z bardzo dobrym dojazdem do centrum.
POLECAM!!!!!

Kontakt

WM Nieruchomości

Telefon:
+48 699 790 070
E-mail:
biuro@wmnieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"WM Nieruchomości\" Waldemar Bojarski, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest WM Nieruchomości z siedzibą w Lublin (20-411) przy Wolska 11a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).