Borów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
185 000 PLN
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
4 625 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
31 A
Powierzchnia użytkowa
40 m2
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Rodzaj ogrzewania
Piec
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Zaciszne siedlisko przy dolinie Chodelki w miejscowości Borów, 3,5 kilometra od Chodla. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 46 arów od strony drogi dajazdowej granicząca z doliną Chodelki.
Na działce znajduje się niewielki dom (dwa pokoje, ganek, pomieszczenie gospodarcze) wybudowany z kamieni wapiennych, otynkowany.
Dach pokryty blachą, okna - PCV. Ściany wewnętrzene pokryte gładzią. Podłogi- deski malowane i terakota. Instalacja elektryczna -miedziana.
Dom ogrzewany jest przez piec kaflowy opalany drewnem i węglem.
Woda z sieci gminnej lub swojej studni
Na działce oprócz domu znajduje się drewniana altana z siedziskami i stołem i dwa murowane budynki gospodarcze, które można przerobic na garaże lub wykorzystać pod działalność gospodarczą oraz drewniana stodoła.
Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

WM Nieruchomości

Telefon:
+48 699 790 070
E-mail:
biuro@wmnieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"WM Nieruchomości\" Waldemar Bojarski, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest WM Nieruchomości z siedzibą w Lublin (20-411) przy Wolska 11a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).